Nikam se Vám nechce? Cvičte doma, nabízím i tréninky ON-LINE.

Pro maminky

Od roku 2019 jsem maminkou syna Adriana. Díky této vlastní životní zkušenosti, které se nevyrovná žádné školení nebo přednáška, mohu nabídnout pomoc maminkám jak zůstat fit po celé těhotenství, zvládnout porod a brzy se vrátit zpět do kondice. S velmi dobrými výsledky pomáhám řešit problém diastazy (rozestup přímých břišních svalů), povoleného pánevního dna, bolesti zad i kila navíc. Zavolejte či napište a domluvíme si konkrétní termín podle Vašich možností a přání ve fitku nebo on-line.

Osobně jsem díky vhodnému cvičení a jídelníčku odtrénovala posledního klienta ještě 48 hodin před tím než se Adrianek narodil. Porod jsme zvládli zcela přirozeně bez jakékoliv chemie, lékařských zásahů a zranění. Po šestinedělí jsem se opět vrátila k trénování klientů se svou původní váhou. Navzdory mýtům, že zdravý životní styl, výživa a pohyb mohou kojení zastavit, byl Adrianek ve svých 18 měsících stále kojen.

Příslušná školení a kurzy

OBJEDNAT SE
Výsledky spokojené klientky:

PředPo půl
roce
váha:69,1 kg56,4 kg
množství tuku:37,6 %24,7 %
metabolický věk:50 let21 let
(klientce je 35 let)
Zaručíte mi, že zhubnu?
Když dodržíte mé rady a doporučení, jste na nejlepší cestě jak trvale zhubnout a zlepšit svůj zdravotní stav.
Jakou značku výživových doplňků nabízíte?
Nebudu Vám vnucovat žádné výživové doplňky, sestavuji jídelníčky z běžných surovin. V případě Vašeho zájmu dám ale ráda doporučení.
Jak často musím chodit cvičit?
Společně se pokusíme najít ideální řešení pro dosažení co nejlepších výsledků.
© 2011 - 2024 Ing. Renata Stachová vývoj webu - noRank.cz